GALERIE: The Rock se na Facebooku brutálně opřel do Vina Diesela! Proč?

Slavná akční série možná bude muset řešit vážné problémy! Nemohou si snad její dvě největší hvězdy přijít na jméno?

Natáčení osmého dílu populární série Rychle a zběsile je v plném proudu a neprobíhá zřejmě tak idylicky a kamarádsky, jak by se mohlo zdát. Naopak, na place hvězdně obsazeného snímku to nejspíš začíná pěkně vřít! Napovídá tomu aspoň jeden z posledních facebookových statusů herce Dwaynea “The Rocka“ Johnsona.

Ten k příležitosti posledního týdne natáčení vyzdvihl štáb i herečky, jež jsou podle něj báječní a chovají se jako naprostí profesionálové. To ale podle něj neplatí o jeho mužských kolezích. Zatímco na některé si nemůže stěžovat, najdou se tu prý podle něj takoví, kteří se chovají totálně neprofesionálně. Jsou navíc až příliš velcí srabi na to, aby s tím něco dělali. „Až film uvidíte v kinech a bude se vám zdát, že v některých scénách ani nehraji a opravdu to ve mně vře, budete mít pravdu,“ popisuje The Rock svou naštvanost na Facebooku. Z poněkud rozladěného statusu je zkrátka jasné, že bývalého wrestlera někdo pořádně namíchl a celý svět se začal ptát, jaký chudák se stal jeho úhlavním nepřítelem. A podle všeho nejde o nikoho menšího než o Vina Diesela.

To alespoň tvrdí americká média v čele se serverem TMZ.com. Podle nich došlo mezi největšími hvězdami filmu na place k roztržce, kterou Rock malinko nerozdýchal. V zákulisí tak mezi nimi údajně vládne špatná atmosféra, které nepomáhá ani fakt, že Diesel je jedním z hlavních producentů filmu. Tvůrci se ale prý snaží mediálně propíranou hádku vyřešit a doufají, že se slavní siláci co nejdříve udobří. Na Rocka jsou kvůli jeho prohlášení údajně naštvaní i ostatní herci, jelikož nevědí, zda herec ve svém prohlášení neurážel také je. The Rock je zkrátka z natáčení své slavné série malinko zhnusen a fanoušci na internetu se proto začínají obávat, zda se i přes nevraživost s Vinem Dieselem vrátí v dalších dílech. Přijde snad Rychle a zběsile o jednu ze svých hlavních hvězd, nebo se celou záležitost podaří Rockovi rozumně vysvětlit?

Sdílejte článek

Přečtěte si také