návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE: Selena Gomez definitivně zapomněla na Justina Biebera! Na Instagramu oznámila svatbu se starším hercem

Koho si chce Selena Gomez vzít?
Vydáno: 21.05.2019
Vážně se bude Selena vdávat?
Autor: profimedia.cz Vážně se bude Selena vdávat?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Slavná zpěvačka Selena Gomez teď malinko šokovala fanoušky na svém Instagramu. Zpěvačka, která je ale taky herečkou, totiž aktuálně promuje svůj nový snímek s legendárním Billem Murrayem na filmovém festivalu v Cannes.

Selena tak čerstvě sdílela pár fotek z Cannes, které popsala stylem, že si festival moc užívá, je velmi poctěná, že mohla být součástí filmu Jima Jarmusche, a na závěr dodala, že ona a o 40 let starší Bill se budou brát.

Pochopitelně šlo nejspíš o vtip, Bill Murray je teď sice nejspíš svobodný, se svou poslední manželkou se rozvedl v roce 2008, tak nějak ale nepředpokládáme, že by měl zájem brát si o dost mladší Selenu. A naopak. Vtípek ale dobrý a je vidět, že populární zpěvačka se dokáže bavit i bez otravného Biebera po boku.

Článek je zařazen v: Selena Gomez , starší herec , zpěvačka , herečka , herec , Bill Murray , Cannes , festival , film , svatba , Instagram