Showbyznys

14. září 2017 15:13

redakce Prima Lajk

GALERIE: Selena Gomez málem umřela! Před smrtí ji zachránila její nejlepší kamarádka. Co se stalo?

Opravdu to bylo se slavnou zpěvačkou tak vážné.

Fanoušci Seleny Gomez nyní prožívají obrovský šok. Jejich idol totiž nyní přišel s šokujícím přiznáním, které dojímá celý svět. Svým fanouškům na Instagramu totiž vysvětlila, proč o ní bylo v létě tak málo slyšet a stáhla se malinko do ústraní. Musela totiž na náročnou operaci, na které závisel její život!

Selena musela kvůli svému boji s nemocí lupus podstoupit transplantaci ledvin. Selenin stav byl údajně velmi vážný, k selhání ledvin mohlo dojít každou chvíli a ona musel na urgentní operaci, která jí vlastně zachránila život. Nejdojemnější na celé situaci je pak fakt, že zpěvačku zachránila jedna z jejích nejlepších kamarádek, herečka Francia Raisa.

Právě ona jí totiž darovala svojí ledvinu. Zákrok naštěstí proběhl bez problémů a zpěvačka je po nutném klidu a rekonvalescenci připravena vrátit se zpátky do práce a dělat radost fanouškům. Ti jsou z jejího přiznání nyní naprosto v šoku a nemohou uvěřit tomu, že zpěvačka bojovala o život. Posílají jí proto slova podpory a zároveň milují dojemné pouto, které má se svou kamarádkou Francií. Snad má tedy Selena všechny zdravotní komplikace už za sebou.

Sdílejte článek
Štítky Selena Gomez transplantace ledviny boj o život kamarádka

Přečtěte si také