reklama

reklama

Co se jí proboha stalo?

GALERIE: Selena Gomez málem umřela! Před smrtí ji zachránila její nejlepší kamarádka. Co se stalo?

Publikováno: 14.09.2017
Opravdu to bylo se slavnou zpěvačkou tak vážné.

reklama

Fanoušci Seleny Gomez nyní prožívají obrovský šok. Jejich idol totiž nyní přišel s šokujícím přiznáním, které dojímá celý svět. Svým fanouškům na Instagramu totiž vysvětlila, proč o ní bylo v létě tak málo slyšet a stáhla se malinko do ústraní. Musela totiž na náročnou operaci, na které závisel její život!

Co všechno zpěvák ukázal.

GALERIE 18+: Z Instagramu Seleny Gomez unikly hanbaté fotky Justina Biebera! Podívejte se na jeho nádobíčko

Selena musela kvůli svému boji s nemocí lupus podstoupit transplantaci ledvin. Selenin stav byl údajně velmi vážný, k selhání ledvin mohlo dojít každou chvíli a ona musel na urgentní operaci, která jí vlastně zachránila život. Nejdojemnější na celé situaci je pak fakt, že zpěvačku zachránila jedna z jejích nejlepších kamarádek, herečka Francia Raisa.

Právě ona jí totiž darovala svojí ledvinu. Zákrok naštěstí proběhl bez problémů a zpěvačka je po nutném klidu a rekonvalescenci připravena vrátit se zpátky do práce a dělat radost fanouškům. Ti jsou z jejího přiznání nyní naprosto v šoku a nemohou uvěřit tomu, že zpěvačka bojovala o život. Posílají jí proto slova podpory a zároveň milují dojemné pouto, které má se svou kamarádkou Francií. Snad má tedy Selena všechny zdravotní komplikace už za sebou.

Selena Gomez

GALERIE: Selena Gomez v průhledných šatech ukázala víc, než chtěla. Podívejte se, jak jí svítily bradavky

Dvojče Seleny Gomez

GALERIE: Internet šílí z téhle dokonalé dvojnice Seleny Gomez. Poznáte, která je pravá?

reklama