Showbyznys

20. října 2022 14:17

redakce Prima Lajk

GALERIE: Selena Gomez se už nestydí za svých pár kil navíc. Co dojemného o svém těle prohlásila?

Herečka a zpěvačka Selena Gomez byla v poslední době terčem nevhodných poznámek o její postavě. Teď poslala všem hejtrům jasný vzkaz.

Dnešní standardy krásy určují „dokonalou postavu“ a vzhled. Ale pro každého to může znamenat něco jiného. Obrázky na sociálních sítích ukazují nedosažitelný ideál krásy, ale málokdo si dokáže uvědomit, že za většinou těch dokonalých fotek stojí jen filtry či estetické úpravy.

Sama Selena promluvila o své vlastní zkušenosti. Vše začalo v roce 2015, kdy se její nahá černobílá fotka objevila na obalu alba Revival. Situace se vymkla kontrole a zpěvačka se rozpovídala o tom, jak se kvůli tomu styděla. Na základě toho se rozhodla chodit na terapie, které měly pomoci její psychické pohodě. Absolvovala také transplantaci ledvin a boj s lupusem, což je závažně autoimunitní onemocnění. To vše se podepsalo na jejím zdraví, psychice a také váze. „Ve své váze hodně kolísám,“ řekla tehdy v rozhovoru pro Cosmopolitan v roce 2020.

Po několika letech boje s nemocí se Selena rozhodla odejít z online světa. „Jsem šťastnější. Jsem víc přítomná ve skutečném světě a víc se propojuju s lidmi,“ sdělila. Virálním hitem se stalo její video o tom, jak si v jednom americkém fastfoodu objednává jídlo. „Snažím se být hubená, ale šla jsem do Jack in the Boy a dostala jsem 4 tacos, 3 rolky, cibulové kroužky a pikantní kuřecí sendvič. Ale upřímně? O svou váhu se nestarám. Jsem dokonalá taková, jaká jsem,“ prohlásila ve videu. Svým fanouškům pak připomněla, aby se zbavili falešných a nerealistických standardů krásy. „Být zranitelný je síla, ne slabost,“ uzavřela.


Přečtěte si také