návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE: Selena Gomez slaví 26. narozeniny! Pamatujete si, jak sexy zpěvačka vypadala ve svých začátcích?

Jak vypadala Selena Gomez ve svých začátcích?
Vydáno: 21.07.2018
Selena Gomez 1
Autor: profimedia.cz Selena Gomez 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zpěvačka Selena Gomez slaví v neděli 26. narozeniny, je tedy ideální čas se podívat, jak mladíčká hvězda a bývalka Justina Biebera vlastně začínala.

Podobně jako Miley Cyrus začala její dráha v televizi. Nejprve to byly malé role, jakmile se však objevila v seriálu Hannah Montana, lidé kolem ní si rychle uvědomili její talent a brzy na to ji čekal vlastní seriál Kouzelníci z Waverly. V té době už zároveň startovala svoji dráhu zpěvačky, díky které se později nejvíce proslavila.

Dnes má za sebou několik alb, stejně jako filmových rolí, a zdá se, že její kariéra jenom kvete. V osobním životě je to bohužel horší, Bieber se bude ženit a sladká Selena kvůli své nemoci možná nikdy nebude moct mít dítě. Naštěstí pro ni ale se to ale na její kráse nijak zvlášť nepodepsalo. Jak se sympatická zpěvačka za ty roky změnila, si nyní můžete prohlédnout v následující galerii:

Článek je zařazen v: Selena Gomez , narozeniny , herečka , zpěvačka , Justin Bieber , Miley Cyrus