Showbyznys

21. července 2018 11:28

redakce Prima Lajk

GALERIE: Selena Gomez slaví 26. narozeniny! Pamatujete si, jak sexy zpěvačka vypadala ve svých začátcích?

Jak vypadala Selena Gomez ve svých začátcích?

Zpěvačka Selena Gomez slaví v neděli 26. narozeniny, je tedy ideální čas se podívat, jak mladíčká hvězda a bývalka Justina Biebera vlastně začínala.

Podobně jako Miley Cyrus začala její dráha v televizi. Nejprve to byly malé role, jakmile se však objevila v seriálu Hannah Montana, lidé kolem ní si rychle uvědomili její talent a brzy na to ji čekal vlastní seriál Kouzelníci z Waverly. V té době už zároveň startovala svoji dráhu zpěvačky, díky které se později nejvíce proslavila.

Dnes má za sebou několik alb, stejně jako filmových rolí, a zdá se, že její kariéra jenom kvete. V osobním životě je to bohužel horší, Bieber se bude ženit a sladká Selena kvůli své nemoci možná nikdy nebude moct mít dítě. Naštěstí pro ni ale se to ale na její kráse nijak zvlášť nepodepsalo. Jak se sympatická zpěvačka za ty roky změnila, si nyní můžete prohlédnout v následující galerii:

Sdílejte článek
Štítky Miley Cyrus Justin Bieber Selena Gomez krása narozeniny zpěvačka herečky galerie Miley Cyrusová Waverly Selena Gomezová Hannah Montana

Přečtěte si také