GALERIE: Sexbomba Emily Ratajkowski sdílela fotky z dětství. Všichni jí píšou tuhle NECHUTNOU věc! Co je na nich špatného?

Sexy modelka Emily Ratajkowski ukázala fotky z dětství. Jak vypadala ve 14 letech?

Velmi sexy a velmi oblíbená modelka Emily Ratajkowski nedávno sdílela na svém Instagramu fotku ze svého dětství, kdy jí bylo teprve 15 let. Roztomilé gesto se ale rychle zvrhlo, když jí lidé začali obviňovat z toho, že je fotka jasným důkazem, že si modelka nechala udělat plastiku prsou.

Kromě toho, že to je hloupost (vážně si myslíte, že takhle vypadají silikony?), je to taky smutný důkaz reality, že lidé se pod rouškou anonymity nestydí vážně ničeho. Pořád je to ale nic v porovnání s tím, co přišlo potom. Modelka totiž jako důkaz pravosti svých ňader sdílela druhou fotku, tentokrát ze svých 14.

Emily to samozřejmě myslela v dobrém, internet to ale opět vzal po svém a… no, zkrátka to začalo zavánět mírnou pedofilií. Lidé si dělali screenshoty, komentovali, jak by za tohle šli do vězení, nebo že by si to s ní naprosto suverénně rozdali a na věk se vůbec neptali. Nádhera. A to chtěla jen atraktivní modelka udělat radost svým fanouškům. No, některým možná udělala radost až moc.

Sdílejte článek

Přečtěte si také