návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE: Sexy Anna Kadeřávková se ukázala bez make-upu! Takhle jste hvězdu Instagramu ještě neviděli

Jak vypadá sexy herečka bez make-upu?
Vydáno: 15.05.2019
Aničce to sluší za každých okolností
Autor: Instagram.com Aničce to sluší za každých okolností
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mladou herečku Annu Kadeřávkovou (21) zná většina fanoušků díky rozdováděným storíčkám na Instagramu, údajnému stěžování si na náročnou nemoc, údajnému střídání partnerů a občasným inspirativním textům. To je fér.

My ji známe jako atraktivní dívku, která se nebojí občas ukázat jak v luxusních šatech, upravená a s make-upem, tak téměř polonahá nebo nenalíčená.

Ten poslední typ fotky už ale česká hvězda Instagramu dlouho nesdílela, a když tak vytáhla fotku bez make-upu, pochopitelně se spoustě lidí zatajil dech. Nejenže jí to totiž pořád extrémně sluší. Ona je dost možná ještě hezčí. Což je v dnešním lehce povrchním světě zatraceně vzácné. Když do toho navíc zapojí ještě tu svoji upřímnou radost a ukázky svého bezstarostného života, který je spíš inspirativní než aby otravoval, není co řešit. Anička je prostě královna českého Instagramu.

Článek je zařazen v: Anna Kadeřávková , Instagram , královna , make-up , Sexy , herečka