GALERIE: Sexy Emma Watson se pochlubila novým tetováním. Kvůli této chybě se jí ale směje celý internet

Poznáte, co na své nové kérce pokazila?

Britská kráska Emma Watson už dávno není známá jen díky roli Hermiony v Harry Potterovi, ale stala se z ní uznávaná herečka, která je navíc známou bojovnicí za práva žen. Jenže právě na svou zálibu upozorňovat na kontroverzní témata a ukázat, jak je velkou feministkou, nyní herečka malinko doplatila.

Na večírku Vanity Fair Oscar Party se totiž všem pochlubila svým novým tetováním na ruce, se sloganem Time´s Up. Tedy s názvem kampaně proti sexuálnímu obtěžování žen, který vznikl na základě sexuálních skandálů a kauzách známých jako #MeToo. Chtěla tak zase ukázat, jak moc tento projekt podporuje a jak moc stojí za ženami, které musely toto odporné chování někdy zažít. Jenže přitom zapomněla na jednu věc. Slogan má totiž vytetovaný gramaticky špatně.

V jejím nápisu Times Up totiž chybí onen apostrof. Statisíce rýpalů z celého světa si toho samozřejmě všimlo a ihned se začalo herečce na internetu smát. Fotky jejího trapasu se nyní šíří po internetu rychlostí blesku a mnozí si neodpustí poznámku, že možná není až tak velká feministka, když ani neví, jak se správně píše název známé kampaně. Na druhou stranu, zaslouží si Emma až tak velkou kritiku a posměšky?

Sdílejte článek
Štítky tetování kampaň kritika galerie Harry Potter herec Emma Watson Ceny Oscar Internet Vanity Fair Emma Watsonová Time´s Up feminista

Přečtěte si také