návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE: Sexy herec z Jokera slaví narozeniny. Kvůli filmu prošel brutální fyzickou proměnou, jak vypadal předtím?

Jak vypadal herec Joaquin Phoenix předtím, než propadl šílenství a stal se Jokerem?
Vydáno: 26.10.2019
Joaquin Phoenix (45)
Autor: profimedia.cz Joaquin Phoenix (45)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Americký herec Joaquin Phoenix oslaví v pondělí 45. narozeniny. Herec momentálně zažívá radostné období, jeho snímek Joker se stal nejvýdělečnějším eRkovým filmem všech dob (porazil například i Deadpoola!) a za pár měsíců si možná dojde i pro Oscara.

Herec má za sebou ale taky smutnou minulost. Jeho bratr River, rovněž nadějný herec, se v roce 1993 předávkoval drogami a zemřel. Bylo mu teprve 23 let. Od té doby zasvětil Joaquin většinu své kariéry právě uctění památky svého milovaného bratra.

Phoenix herectví bere velmi vážně. Diváci jej mohou znát například ze snímků 8mm, Gladiátor, Walk the Line nebo Nikdys nebyl. Pro poslední zmíněný přitom herec nabral neskutečnou váhu, kterou musel následně shodit kvůli roli Jokera, do které zase potřeboval extrémně zhubnout. Jak mu to sluší, když zrovna v ničem nehraje, se můžete podívat v následující galerii:

Článek je zařazen v: Joaquin Phoenix , herec , narozeniny , Joker , představitel , Sexy