Showbyznys

26. července 2021 15:44

redakce Prima Lajk

GALERIE: Sexy herečka tvrdí, že nikdy nebyla na opravdovém rande! Z čeho má tak velký strach?

Herečka Kate Beckinsale prozradila, že nikdy nebyla na opravdovém rande.

Přestože byla známá herečka Kate Beckinsale 11 let vdaná a předtím i potom si prošla řadou dalších vztahů (z nichž většina byla více než solidně zdokumentována v bulváru), jak nyní sama tvrdí, na skutečném rande doteď nebyla. Podle všeho herečka randí stylem, že někoho potká, a buď se za něj provdá, nebo s ním otěhotní, anebo se nic nestane.

Opravdové rande, kdy vyrazí ven s někým cizím, má s ním konverzaci, seznamují se, třeba i během večeře, to prý doteď nezažila a vlastně ani neplánuje. Prý ji totiž děsí představa, že by se jí daný muž nelíbil, a ona by s ním ze slušnosti stejně musela dál trávit čas. No, to je vlastně strach, který máme asi tak nějak všichni – naštěstí si s ním ale umíme poradit.

Každopádně to ještě neznamená, že herečka nikdy nebyla na jiném druhu schůzky. V průběhu let byla vyfotografována na mnoha takových setkáních s mnoha muži, ať už to byl komik Matt Rife, nebo komik Jack Whitehall, nebo komik Pete Davidson. Hm, třeba kdyby přestala randit s komiky, užije si někdy i tu opravdovou schůzku.

Sdílejte článek
Štítky rande styl vztah Pete Davidson galerie herec Sexy herecka randění Kate Beckinsale Matt Rife Jack Whitehall

Přečtěte si také