GALERIE: Sexy herečka tvrdí, že nikdy nebyla na opravdovém rande! Z čeho má tak velký strach?

rd. Publikováno: 26.07.2021
Herečka Kate Beckinsale prozradila, že nikdy nebyla na opravdovém rande.

reklama

Přestože byla známá herečka Kate Beckinsale 11 let vdaná a předtím i potom si prošla řadou dalších vztahů (z nichž většina byla více než solidně zdokumentována v bulváru), jak nyní sama tvrdí, na skutečném rande doteď nebyla. Podle všeho herečka randí stylem, že někoho potká, a buď se za něj provdá, nebo s ním otěhotní, anebo se nic nestane.

Opravdové rande, kdy vyrazí ven s někým cizím, má s ním konverzaci, seznamují se, třeba i během večeře, to prý doteď nezažila a vlastně ani neplánuje. Prý ji totiž děsí představa, že by se jí daný muž nelíbil, a ona by s ním ze slušnosti stejně musela dál trávit čas. No, to je vlastně strach, který máme asi tak nějak všichni – naštěstí si s ním ale umíme poradit.

Každopádně to ještě neznamená, že herečka nikdy nebyla na jiném druhu schůzky. V průběhu let byla vyfotografována na mnoha takových setkáních s mnoha muži, ať už to byl komik Matt Rife, nebo komik Jack Whitehall, nebo komik Pete Davidson. Hm, třeba kdyby přestala randit s komiky, užije si někdy i tu opravdovou schůzku.

 

Rémi Gaillard prankuje lidi olympijskou parodií 1

VIDEO: Slavný vtipálek natočil brutální olympijskou parodii. Jeho sportovní pranky vás dostanou!

reklama