Showbyznys

14. června 2018 13:13

redakce Prima Lajk

GALERIE: Sexy herečka ze Hry o trůny má nové žhavé tetování! Fanoušci se bojí, že se jedná o spoiler. Co na něm je?

Co si nechala herečka vytetovat?

Na novou a zároveň poslední řadu seriálu Hra o trůny si budeme muset ještě několik měsíců počkat, nedávno ale kabelovka HBO oznámila spin-off, který se bude odehrávat tisíce let před hlavním seriálem. Do budoucna se tak alespoň nemusíme bát, že bychom o trůnovskou zábavu zcela přišli. Mezitím tu navíc pořád máme sympatické herce, kteří se nám na sociálních sítích snaží to čekání nějakým způsobem zkrátit.

Příkladem budiž sexy herečka Sophie Turner, která v seriálu ztvárňuje postavu Sansy. Právě ta si teď nechala udělat nové trůnovské tetování, o kterém se však někteří fanoušci domnívají, že by mohlo do jisté míry spoilerovat závěrečnou řadu. V případě, že by tomu tak skutečně bylo, a vy si nechtěli zkazit překvapení, doporučujeme přestat číst zhruba tady.

Sophie si na předloktí nechala vytetovat symbol rodu Starků, tedy hlavu zlovlka. Ten pak doplnila prostým textem: „The pack survives.“ (V překladu: „Smečka přežije.“)

Text vychází z první knihy, ve které Sansin otec Ned Stark své dceři povídá, že se musí starat o svou mladší sestru Aryu. Protože až přijde zima, osamělý vlk zemře, ale smečka přežije. No a jistí fanoušci si myslí, že je tetování známkou toho, že děti Starků události závěrečné série přežijí. Podle nás dost velký skok, ale budiž. Tetování a další fotky krásné Sophie si můžete prohlédnout v následující galerii:

Sdílejte článek
Štítky hvězda Hra o trůny tetování seriál galerie herec HBO Hra o trůny Sophie Turner sexy herečka Eddard Stark

Přečtěte si také