Showbyznys

29. července 2022 17:12

redakce Prima Lajk

GALERIE: Sexy hvězda z Euforie se prý sotva uživí. Vážně si vydělává tak málo peněz?

Vycházející hvězda prý pomalu nemá na chleba.

Hvězda seriálové Euforie herečka Sydney Sweeney otevřeně promluvila o své finanční situaci a většinu lidí svými novými tvrzeními maličko překvapila. Blonďatá sexbomba, která se v Hollywoodu rychle stává nejvyhledávanější hvězdou, totiž uvedla, že si sotva vydělá na živobytí. "Kdybych si chtěla dát půlroční pauzu, přijdu na mizinu," řekla doslova mladá herečka.

Prozradila to v rozhovoru pro The Hollywood Reporter. Podle všeho za to může smlouva, kterou uzavřela se stanicí HBO, na základě které jednoduše nevydělává tolik, jako třeba její kolegové z Euforie, zejména herečka Zendaya. I proto si nemůže zatím dovolit vzít si den volno, vyrazit na luxusní dovolenou podle vlastních představ, nebo žít životem známých celebrit.

Mimo výše zmíněný seriál se ale v budoucnu objeví například i marvelovce Mademe Web, za kterou už by si mohla přijít na solidní obnos. Snad se tedy brzy dostane tam, kde by si přála být, a nebude si moc dlouho stěžovat, jak to má těžké. Lidé totiž nebývají moc shovívaví k hercům a herečkám, kteří mají pocit, že jejich životy jsou těžší než životy ostatních.

Sdílejte článek

Přečtěte si také