Jasmina Alagič hýří na fotkách štěstím
Autor: Instagram.com Jasmina Alagič hýří na fotkách štěstím

GALERIE: Sexy maminka Jasmina Alagič ukázala, jak kojí Rytmusova syna! Lidé jí za to začali drsně nadávat

Publikováno: 19.08.2019
Proč nemůže Jasmina ukazovat, jak kojí?

reklama

Ale ne, bojovníci za tradiční hodnoty, jako např. že matky musí sedět doma na zadku, nejlépe nikam nechodit, a v žádném případě nesmí postovat fotky, jak kojí své děti, zase jednou vyrazili na křížovou výpravu. Tentokrát se jejich terčem stal Instagram novopečené maminky Jasminy Alagič.

Ta si dovolila sdílet fotku ze své zahrady, kterak večer kojí malého syna Sanela. Jenže přitom zapomněla na to, že lidé tady jsou konzervy až na půdu a podobná momentka jim způsobí náhlý příval frustrace, hněvu a chuti poučovat cizí lidi o tom, jak by měli žít svůj život.

Někteří se tak sice Rytmusovy ženy zastali, že je odvážná a ukazuje kojení jako naprostou přirozenou věc, převážná většina se nicméně ohradila, že taková fotka na internet nepatří, že je to neslušné, nikoho to nezajímá a Jasmina vlastně jen ukazuje kozy. Což je samozřejmě pitomost. Ale i kdyby, tak co? Její tělo, její volba. Věc, kterou drtivá většina lidí stále nemůže dostat do hlavy. Každopádně Jasmina si, zdá se, z pitomých komentářů nic nedělá, naopak, hýří štěstím do všech stran a to je jedině dobře. My jí tak přejeme jen to nejlepší a snad nás brzo poctí další podobně energickou fotkou.

reklama