GALERIE: Skandál! Celebrita si na internetu hrála na Hitlera. Naštvala tím miliony lidí

Její snaha za každou cenu se zviditelnit dosáhla nového dna. Opravdu myslí tyto nechutnosti vážně?

Tila Tequila patří v Americe mezi celkem vyhledávané modelky prestižních pánských časopisů, která by ráda byla velkou mediální hvězdou. Neúspěšně tak zkusila kariéru zpěvačky, vystupovala v reality show a před pár lety se dokonce na internetu “omylem“ objevila nahrávka domácího porna. To, co předvedla nyní, se ovšem snad ani nedá popsat slušnými slovy.

K příležitosti nedávného 127. výročí od narození nejvíce nenáviděného muže v historii, Adolfa Hitlera, totiž na svém Twitteru zveřejnila fotky, na nichž se pomocí Photoshopu převtělila do kůže nacistického vůdce! Následovaly pak statusy, v nichž mluví o něm jako o své spřízněné duši, a že byla ve svém předchozím životě právě Hitlerem!

Následovaly další statusy plné rasistických poznámek, ve kterých například vtipkuje o tom, že přivede Hitlera zpátky k životu, aby mohl opět použít svůj pověstný plyn. Nenávistné reakce na její osobu na sebe nenechaly dlouho čekat a Tila je v současnosti asi nejvíce nenáviděnou osobou na sociálních sítích. A nutno říct, že zcela po právu. Něco tak stupidního se totiž jen tak nevidí.

Sdílejte článek
Štítky Adolf Hitler Amerika Twitter galerie Internet

Přečtěte si také