Showbyznys

11. května 2016 14:13

redakce Prima Lajk

GALERIE: Skandál! Selena Gomez byla přistižena s Orlando Bloomem. Přebrala Katy Perry přítele?

Máme tu zaděláno na pořádně peprný skandál?

Zpěvačka Katy Perry má na muže prostě smůlu. Už se zdálo, že po mnoha milostných zklamáních potkala toho pravého v podobě slavného herce Orlanda Blooma. Představitele Legolase z Pána prstenů už ovšem sexy interpretka možná přestala bavit a našel si za ni mladší náhradu. A tou není nikdo jiný než Selena Gomez!

Herec s ní byl přistižen na párty v Las Vegas, kde měla zpěvačka ten večer vystoupení. Na následné after party si k ní pak Orlando ihned přisedl a měl k ní až nečekaně blízko. Intimní doteky a podezřelé objímání pak na sebe nenechaly dlouho čekat a páreček působil dojmem dvou šťastných milenců. Selena sice údajně odešla do svého pokoje sama, informace o jejich poměru se ovšem šíří rychlostí blesku.

Přebrala snad Selena své hvězdné kolegyni chlapa? K tomu se nikdo z trojice nechce vyjadřovat. Katy Perry však o den později na svém Twitteru zveřejnila status se slovy: „Kdy přijde správný věk, kdy už jsme příliš staří na to, říct někomu ‚Chci s tebou zestárnout?' V 50? V 65? V 31 letech?“ Smutný status pak dává tušit, že idylka mezi ní a Bloomem možná skončila a na jeho aférce bude možná něco pravdy. Co si o skandálních fotkách myslíte vy? Opravdu by se Selena něčeho podobného dopustila, nebo jde jen o fámu?

Sdílejte článek
Štítky Orlando Bloom Twitter Las Vegas galerie herec Katy Perry Selena Gomezová

Přečtěte si také