GALERIE: Slavná zpěvačka Cardi B koupila své 3leté dceři luxusní kabelku. Z částky vám spadne brada!

Rapperka Cardi B koupila své tříleté dceři luxusní kabelku, za kterou dala přes jeden milion korun. Drahý dárek vzbudil na sociální síti velkou pozornost.

„Já a moje nejlepší kamarádka na celý život,“ napsala zpěvačka pod fotku se svou dcerou na Instagramu. Na tomto příspěvku by nebylo vůbec nic špatného ani zvláštního, vždyť Cardi sdílí na sociálních sítích svého andílka často, ale fanoušky zarazila kabelka, kterou drží její dcera Kulture Kiari Cephus v ruce.

Nejedná se totiž o nějakou obyčejnou tašku z místního butiku, ačkoli je jednou kabelkou z konfekce inspirovaná. Cardi B se svou dcerou totiž navštívili maloobchod s doplňky a šperky a tříleté Kulture se zalíbila jedna taška s duhovými kamínky. Nebyla by to ale Cardi B, kdyby koupila obyčejnou kabelku z obchodu.

Okamžitě tedy zavolala do firmy, která zprostředkovává luxusní kabelky a doplňky od značky Hermès, aby vyrobili pro její dcerušku přesně takovou tašku. Proč mít totiž „obyčejnou“ tašku za 250 korun, když může mít luxusní kabelku Birkin za zhruba 1 036 464 korun? Cardi B se zřejmě drží motta: Když něco děláš, dělej to pořádně. Co myslíte, že asi dostává dcerka k narozeninám, když takovýto dárek dostala jen tak?

Sdílejte článek
Štítky Instagram zpěvačka kabelka galerie sociální síť rapperka Cardi B Hermès Hermés Birkin Kulture Kiari Cephus

Přečtěte si také