Kevin Spacey a jeho šokující přiznání.
Autor: Sony Pictures Entertainment a Profimedia.cz Kevin Spacey a jeho šokující přiznání.

GALERIE: Slavný herec z Americké krásy se po letech přiznal, že je gay! Donutilo ho k tomu tohle drsné obvinění

Publikováno: 30.10.2017
Tak od něho bychom to vážně nečekali!

reklama

Herec Kevin Spacey patří mezi hollywoodské veterány a je hvězdou takových kultovních filmů jako Sedm, Americká krása či Obvyklí podezřelí. Ostatně, díky posledním dvěma jmenovaným snímkům má doma také dva Oscary. Nyní ovšem přišel s prohlášením, které možná mnoho jeho fanoušků šokovalo. Kevin Spacey se totiž otevřeně přiznal, že je gay.

Spekulace o jeho sexuální orientaci se objevily v amerických médiích už několikrát a nahrával jim také fakt, že herec nebyl nikdy ženatý a své soukromí si doteď velmi chránil. K přiznání ho donutilo až vážné obvinění televizního herce Anthonyho Rappa, jenž se momentálně objevuje v seriálu Star Trek: Discovery.

Ten Spaceyho obvinil ze sexuálního obtěžování, k němuž mělo dojít před 32 lety, když Rappovi bylo pouhých 14 let. Slavný herec se ho prý snažil evidentně svést na jedné z hollywoodských párty. „Zvedl mě, jako ženich zvedá nevěstu, když ji přenáší přes práh společné domácnosti. Pak si na mě lehl,“ uvedl Rapp. „Bylo jasné, že mu jde o sex,“ dodal herec s tím, že poté z večírku raději potichu odešel.

S kým Brad Pitt údajně chodí?

GALERIE: Angelina zuří! Nová holka Brada Pitta hrála její mladší verzi a mohla by být jeho dcera! Líbí se vám?

Spacey se ve svém oficiálním prohlášení Rappovi omluvil, zároveň však řekl, že si tento desítek let starý incident již nepamatuje. Jednalo se podle jeho slov o nevhodné opilecké chování. Právě kvůli této kauze se pak Kevin Spacey rozhodl jít s pravdou ven a konečně promluvil prostřednictvím Twitteru o své sexuální orientaci. „Během života jsem měl romantické vztahy s muži. A rozhodl jsem se, že chci žít jako gay. Chci se s tím vypořádat čestně a otevřeně a to začíná přezkoumáním vlastního chování,“ napsal slavný herec.

Jeho přiznání a celý skandál pak vyvolal v Hollywoodu, také kvůli probíhající sexuální kauze producenta Harveyho Weinsteina, velké diskuze. Zatímco mnozí oceňují jeho odvahu říct konečně pravdu, jiní mu na sociálních sítích nadávají za jeho přes 30 let staré nevhodné chování. Co si o jeho přiznání myslíte vy?

Hvězda Hry o trůny na sebe oblékla fakt nečekaný kostým

FOTO: Hvězda Hry o trůny přišla na oslavu narozenin v nečekaném kostýmu! Podívejte se, do čeho ho jeho holka navlíkla!

Jak vypadá herec dnes?

GALERIE: Tohle že je pan Božský ze Sexu ve městě? Známý herec se změnil v šedivějícího pupkáče!

reklama