GALERIE: Slavný živý Ken ukázal na pláži své zjizvené tělo. Kolik za tuhle umělou postavu už utratil?

Myslel si, že po vyjmutí 4 žeber konečně dosáhne maximálního štěstí. Nyní ovšem Rodrigo Alves své volby možná lituje.

Brazilec Rodrigo Alves je mediální hvězdičkou a vůbec nejslavnějším živým Kenem, který kvůli proměně v plastického panáka udělá takřka cokoliv. Kvůli své posedlosti byl už na zhruba 60 plastických zákrocích, díky kterým se zapsal dokonce do Guinnessovy knihy rekordů. A to nepočítáme ještě nekonečno kosmetických zákroků okolo. Za proměnu v plastikového panáka pak utratil v přepočtu téměř 14 a půl milionu korun! Nyní už toho ale možná začíná malinko litovat.

Před pár dny se totiž objevil na pláži v plavkách, kde ukazoval své drahé umělé tělo, na němž má nepřirozené dokonce i břišní svaly. Jenže nyní jsou na jeho těle už z dálky vidět obří jizvy, které má kvůli jeho poslední operaci, kdy si nechal vyoperovat jako první muž na světě čtyři žebra. Připadal si totiž tlustý a asi byl líný hubnout přirozeným způsobem. Nyní by si za to ale sám nafackoval.

V rozhovoru pro server Daily Mail přiznal, že nejen, že kvůli jizvám přišel o svou dokonale krásnou postavu, ale navíc je stále stejně “tlustý“, jako před operací. Když si k jizvám připočteme fakt, že mu některá z jeho plastik občas upadne, možná začíná svých zákroků pomalu litovat. Holt za hloupost se platí. A v tomto případě zaplatil živý Ken opravdu hodně.


Přečtěte si také