Je na tom herečka opravdu špatně?
Autor: profimedia.cz a instagram.com Je na tom herečka opravdu špatně?

GALERIE: Smrtelně nemocná Brenda z Beverly Hills šokovala děsivou fotkou! Prohrává snad boj s rakovinou?

Publikováno: 25.10.2016
Bojí se snad slavná herečka neodvratného konce? A co vzkázala fanouškům?

reklama

Herečka ze slavného seriálu Beverly Hills 90210, Shannen Doherty, prožívá nejhorší období svého života. Už více než rok bojuje se zákeřnou rakovinou prsu, která se časem rozšířila do lymfatických uzlin. Kvůli vážné nemoci prodělává velmi náročnou léčbu včetně chemoterapií, kvůli nimž se ocitá na pokraji sil. Před pár dny navíc své fanoušky na Instagramu vyděsila fotkou, po níž se všichni začali bát nejhoršího.

Shannen v depresích a na dně

Brenda z Beverly Hills na dně: Tohle už nebudu já! Nemoc se vrátila?!

Zveřejnila totiž fotografii, na níž je schoulená na nemocničním lůžku a evidentně jí docházejí síly. Nejedná se však naštěstí o rozloučení s fanoušky či fotku ze smrtelné postele. Naopak, za mrazivým obrázkem se schovává velmi dojemný vzkaz.

„Den po chemoterapii není vždy skvělý. Někdy není člověk schopen tancovat, jíst či ani přemýšlet o příštím dni. Někdy se zkrátka cítíte, že to nezvládnete. To přejde. Někdy po dvou dnech, jindy po šesti, ale přejde to a pokrok je možný. Naděje je možná. Přeji mé rodině a každému, kdo trpí, aby zůstal statečný, silný a pozitivní,“ říká Doherty v dojemném vzkazu. Herečka se prostě nevzdává, energie a bojovnosti má na rozdávání a doufá, že svou největší životní bolest co nejdříve porazí. My jí samozřejmě držíme všechny palce.

Shannen s maminkou

Brenda z Beverly Hills přišla o vlasy! Přijde i o prsa?

reklama