Showbyznys

25. října 2016 12:24

redakce Prima Lajk

GALERIE: Smrtelně nemocná Brenda z Beverly Hills šokovala děsivou fotkou! Prohrává snad boj s rakovinou?

Bojí se snad slavná herečka neodvratného konce? A co vzkázala fanouškům?

Herečka ze slavného seriálu Beverly Hills 90210, Shannen Doherty, prožívá nejhorší období svého života. Už více než rok bojuje se zákeřnou rakovinou prsu, která se časem rozšířila do lymfatických uzlin. Kvůli vážné nemoci prodělává velmi náročnou léčbu včetně chemoterapií, kvůli nimž se ocitá na pokraji sil. Před pár dny navíc své fanoušky na Instagramu vyděsila fotkou, po níž se všichni začali bát nejhoršího.

Podobné články

Zveřejnila totiž fotografii, na níž je schoulená na nemocničním lůžku a evidentně jí docházejí síly. Nejedná se však naštěstí o rozloučení s fanoušky či fotku ze smrtelné postele. Naopak, za mrazivým obrázkem se schovává velmi dojemný vzkaz.

„Den po chemoterapii není vždy skvělý. Někdy není člověk schopen tancovat, jíst či ani přemýšlet o příštím dni. Někdy se zkrátka cítíte, že to nezvládnete. To přejde. Někdy po dvou dnech, jindy po šesti, ale přejde to a pokrok je možný. Naděje je možná. Přeji mé rodině a každému, kdo trpí, aby zůstal statečný, silný a pozitivní,“ říká Doherty v dojemném vzkazu. Herečka se prostě nevzdává, energie a bojovnosti má na rozdávání a doufá, že svou největší životní bolest co nejdříve porazí. My jí samozřejmě držíme všechny palce.

Podobné články


Přečtěte si také