Showbyznys

29. prosince 2016 13:24

redakce Prima Lajk

GALERIE: Šok! Daniel Radcliffe odhalil svůj obrovský majetek! Je díky Harry Potterovi nejbohatším hercem světa?

Mladý herec je díky zjizvenému kouzelníkovi nechutně bohatý. Kolik dokázal během let našetřit?

Asi všem bylo tak nějak jasné, že představitel Harryho Pottera, slavný Daniel Radcliffe, nepatří díky kouzelnické sérii mezi herecké chudáky. Naopak, společně s Rupertem Grintem a Emmou Watson si přišel ve slavných filmech na tak obrovské peníze, že by už do konce života ani nemusel mávnout rukou. A nyní vyšlo najevo, že jeho konto je mnohem větší, než by mnozí čekali. A on ta možná už ve svých 27 letech patří mezi nejbohatší herce Velké Británie!

Podle roční zprávy z jeho účtů se totiž může pochlubit majetkem v hodnotě 64 milionů liber, což je v přepočtu více než 2 miliardy korun! A to je mnohem víc, než se čekalo! Jak je možné, že i po filmech s Harry Potterem jeho konto nadále bobtná? Na rozdíl od mnoha mladých herců totiž své obrovské výdělky neutratil a naopak začal chytře investovat.

Za peníze si tak místo stylového auta koupil raději řadu nemovitostí či akcií a podílů ve firmách. A tato taktika se mu začíná pořádně vyplácet. I přesto, že jeho nové filmy už neslaví zdaleka takový úspěch, herectví mu stále hodně vynáší. Daniel má zkrátka pod čepicí, a i když zatím asi nepatří mezi nejbohatší herce světa, díky svým aktivitám má k tomu slušně nakročeno.

Sdílejte článek
Štítky peníze Velká Británie film galerie Harry Potter herec majetek Daniel Radcliffe Rupert Grint Emma Watsonová Daniel Radcliffe

Přečtěte si také