GALERIE: Šok! Je Johnny Depp na pokraji krachu? Neuvěříte, za jaké šílenosti utrácí 50 milionů měsíčně!

Bojuje slavný herec s vážnými finančními problémy?

Patřil mezi nejúspěšnější herce Hollywoodu, který hrál v jednom hitu za druhým. V posledních letech má ale na svém kontě samé filmové propadáky a patří mezi nejvíce přeplacené herce současnosti. A zdá se, že na to začíná pořádně doplácet. Podle zprávy firmy TMG, která se léta starala o hercovy finance, totiž představitel Jacka Sparrowa utrácí až 50 milionů měsíčně, a je tak dost možná na hranici finančního kolapsu!

Finanční firmu Johnny Depp aktuálně žaluje za to, že s jeho příjmy v minulosti špatně zacházela. Tamní kravaťáci ovšem nyní přešli do protiútoku. Depp totiž ve skutečnosti podle nich rozhazoval peníze za naprosté blbosti a za finanční problémy si může sám. A za co že herecká hvězda byla schopna utratit tuto astronomickou částku? Dech bere zejména částka 75 milionů korun, kterou Johnny před lety zaplatil za výstavbu speciálního děla, ze kterého nechal vystřelit popel zesnulého spisovatele Huntera Thompsona. Herec to tenkrát obhajoval tím, že se jednalo o kamarádovo poslední přání.

To ale není všechno. Herec prý pravidelně utrácí téměř milion korun měsíčně za dovoz jeho oblíbeného luxusního vína, přes 7 milionů korun pak měsíčně utratí za výplaty svých 40 zaměstanců a další necelé 4 miliony si vezme jeho ochranka. K tomu si připočtěte sbírku umělecký děl či vzácných kytar či neustálé přesuny soukromým tryskáčem, a jste opravdu na částce, která vám vyrazí dech. Jeho výdaje tak jen za loňský rok prý činily neuvěřitelných 700 milionů korun! Není divu, že společnost tvrdí, že se ho ve skutečnosti snažila zachránit před sebou samým. Depp jim navíc prý podle žaloby dluží 105 milionů korun! Dokáže se Johnny Depp konečně uskromnit, nebo se opravdu ocitl ve finanční pasti?

Sdílejte článek

Přečtěte si také