Kazma skončil v nemocnici.
Autor: facebook.com Kazma skončil v nemocnici.

GALERIE: Šok! Provokatér Kazma je po vážné nehodě v nemocnici! Co se mu stalo?

Publikováno: 13.02.2017
Internetový bavič se podruhé narodil.

reklama

Populární internetový provokatér a tvůrce několika virálních hitů Kamil Bartošek si prožil doslova chvíle hrůzy. Ve dvě v noci projížděl vysokou rychlostí dálnicí D1, když vtom mu náhle skočilo do cesty divoké prase. Následovala hrozivě vypadající bouračka, po které si Kazma začal mnohem více vážit vlastního života.

„Po strašně dlouhý době jsem si uvědomil jednu věc – ŽIJU! Ten krátkej nepřenosnej moment, kdy vám to prostě jen dojde. Ta chvíle ticha, kdy na ničem jiném nezáleží. Zajímavá to životní lekce, přátelé,“ napsal poté bavič na sociální sítě. Kazma byl nakonec převezen ihned do nemocnice na pozorování. Podle všeho se mu ovšem nic vážného nestalo a z čelního střetu se zvířetem si odnesl jen zranění na hlavě.

Ještě před odjezdem do nemocnice pak situaci po nehodě natáčel na Instagram a nepochopitelně se chlubil i jízdou v nepovolené rychlosti 180 km/h. I přes své srandičky ale může děkovat bohu, že se mu při bouračce nic vážného nestalo. Záběry na nabourané a zakrvácené auto totiž vypadají opravdu hrozivě.

reklama