Co se mu stalo?
Autor: Instagram.com a Profimedia.cz Co se mu stalo?

GALERIE: Šok! Slavnému živému Kenovi šlo o život! Vážně se ho někdo snažil otrávit?

Publikováno: 26.04.2017
Opravdu hrozila plastikovému monstru smrt?

reklama

Nejslavnější klon panáka Kena, Brazilec Rogrigo Alves, se ocitl v ohrožení života! Tedy aspoň to tvrdí on sám. Při jedné z akcí v New Yorku byl totiž údajně otráven a nebýt rychlé lékařské pomoci, mohlo to s ním dopadnout velmi špatně! Co přesně se stalo?

Rodrigo Alves se chystá na další operaci.

Živý Ken jde na další šílenou operaci! Chce si nechat rozřezat oči!

Rodrigo byl se svými kamarády na jednom z tamních večírků, a jelikož je v současnosti dosti populární, spousta lidí se s ním chtěla vyfotit či dát skleničku. On se ale snažil být opatrný a pil údajně jen své oblíbené šampaňské Dom Pérignon. Jenže práve při vypití jedné ze skleniček se mu udělalo špatně a po chvilce se zhroutil u DJ pultu. Probudil se až v péči lékařů, kteří mu prý sdělili, že mu někdo zkrátka hodil něco do pití. Kdyby pokračoval v pití dál, jeho tělo by upadlo do šoku a celá událost mohla skončit tragicky.

Neznámá látka na něj podle doktorů působila velmi rychle také proto, že jeho tělo je po neskutečných 57 plastickách už velmi citlivé. Živý Ken je proto nyní v šoku a mluví o pokusu ho otrávit. Netuší ale, kdo to mohl být či zda ho chtěl dotýčný ukrást, unést nebo dokonce zabít. Šíří se ale i názory, že si Rodrigo otravu jen vymyslel a prostě to jen přehnal s alkoholem. Svůj šok pak jistě brzy zažene nějakou tou plastickou operací.

Jak vypadá sestra slavného živého Kena?

GALERIE: Slavný živý Ken ukázal svou sestru! Uhádnete, kolik má tahle kráska plastik?

Jak vypadal před proměnou?

Takhle vypadal slavný živý Ken před proměnou! Plastické monstrum bývalo tímto sexy klukem!

reklama