GALERIE: Šok! Tyto fotky prý dokazují, že Eminem je už 13 let mrtev! Vážně byl slavný rapper nahrazen dvojníkem?

Další neuvěřitelná teorie, nebo snad děsivá pravda?

Někteří lidé se asi dost nudí. Jak jinak si vyložit následující teorii, kterou se zabývají méně známí zahraniční youtubeři. Myslí si totiž, že slavný rapper Eminem, jenž patří už řadu let mezi největší hip-hopové hvězdy, je ve skutečnosti už 13 let po smrti! Proč si to myslí? Protože jejich hudební idol vypadá podle nich od té doby naprosto jinak!

Mnozí internetoví teoretici dokonce naznačují, že byl Eminem dokonce zabit a od té doby ho hudební producenti nahrazují dvojníkem, či podle některých dokonce i velmi vyvinutým androidem. Podle následujícího videa se jedná o běžnou taktiku hudebního průmyslu, kdy je slavná hvězda po smrti nahrazena dokonalým klonem. Menší rozdíly ve vzhledu jsou pak schválně v médiích připisovány chirurgickým úpravám či dokonce i psychickým problémům. Když pak dvojník dělá po čase problémy, uklidí celebritu na nějaký čas do ústraní a nahradí ho jiným klonem.

A jaké mají “odborníci“ důkazy? Prý tomu napovídají Eminemovy texty i fotky v následující galerii. Na nich youtuber upozorňuje na jeho propadlejší obličej i zcela odlišné uši. Fakt, že se lidé věkem mění a Eminem za léta malinko zhubl, těmto internetovým teoretikům asi nic neříká. Oni určitě také vypadají stále stejně. Následující galerie jsou tak hlavně nechtěně zábavným důkazem, jak daleko mohou podobné konspirační teorie dojít. Nebo má snad muž ve videu podle vás pravdu?

Sdílejte článek

Přečtěte si také