GALERIE: Stříbrná Markéta Vondroušová se zasnoubila! Komu řekne tenistka své ano?

Po největším sportovním úspěchu si známá tenistka připisuje i velký úspěch životní. Zasnoubila se se svojí životní láskou.

Česká tenistka Markéta Vondroušová zažívá bez debat jedno z nešťastnějších období ve svém životě. Ještě před několika týdny čelila kritice, že se dostala na letní olympijské hry na úkor kvalitnějších hráček. Jenže poté vytřela všem chytrákům zrak, získala v Tokiu v tenisové dvouhře stříbrnou medaili a porazila ji pouze Švýcarka Belinda Bencicová. A nyní slaví velkou výhru i v osobním životě.

Jen několik dní po obřím olympijském úspěchu ji totiž požádal o ruku její dlouholetý partner Štěpán Šimek. A ona se zásnubami samozřejmě souhlasila a na sociálních sítích se oba pochlubili zásnubním prstýnkem a všeříkajícím popisem „My forever.“ S 24letým Šimkem pak Vondroušová tvoří pár už dlouhých sedm let, takže veselka u nich byla jen otázkou času. Šimek, který sám musel svět tenisu kvůli zranění opustit, je sportovkyni v její kariéře obří oporou a doprovází ji samozřejmě, kde jen může. Vondroušové se zkrátka daří na kurtech i mimo ně a my jí přejeme, ať jí aktuální štěstí vydrží co nejdéle.


Přečtěte si také