Showbyznys

24. listopadu 2022 17:10

redakce Prima Lajk

GALERIE: Takhle dnes vypadá roztomilá holčička z reklamy na Kofolu! Vyrostla z ní zrzavá kráska

Legendární reklama se zlatým prasátkem slaví 20 let od svého vzniku. Jak vypadá její hlavní dětská hvězda dnes?

„Ne, ne, já nemusím, já už ho vidím!“ Slavná hláška z ještě slavnější vánoční reklamy na Kofolu o „zlatém“ prasátku už prakticky zlidověla. A stejně jako samotná reklama už brzy oslaví dvacetileté výročí od svého vzniku. Ano, sváteční klasika byla vytvořena už v roce 2003 a díky nesmrtelné popularitě to vypadá, že z televize jen tak nezmizí.

Hlavní hvězdou pak byla samozřejmě malá holčička v podání tehdy tříleté Sandry Flemrové, která dokázala okouzlit všechny diváky. A nyní, ve svých 23 letech, okouzluje nejspíš zejména pánské publikum. Vyrostla z ní totiž pohledná mladá dáma s kudrnatými vlasy a neodolatelným úsměvem.

Sandra se snažila v herectví prosadit i po reklamním úspěchu, další velké šance se ovšem léta nedočkala, a tak zmizela z divácké pozornosti. V posledních letech ale o sobě dává vědět na Instagramu a letos se vrátila i před kamery. A opět díky Kofole. Zahrála si totiž v jejich kampani pro projekt Cirkulka. A nejen zde ukazuje, že z ní vyrostla opravdu sympatická mladá slečna, která by se před kamerou rozhodně neztratila ani v budoucnu.


Přečtěte si také