Showbyznys

10. listopadu 2016 14:41

redakce Prima Lajk

GALERIE: Takhle to sekne sexy "české" dceři nového prezidenta USA Ivance Trump! Umí plynule česky? A jezdí k nám ráda?

I my budeme mít v Bílém domě tak trochu svého zástupce. A zatraceně půvabného.

O propojení byznysmena a budoucího prezidenta Spojených států Donalda Trumpa s Českou republikou se toho napsalo už spousty. Češi pak novou americkou hlavu státu ostře sledují nejen kvůli jeho exmanželce Ivaně, ale také jejich sexy dceři a bývalé modelce Ivance Trump. Jenže v jejím případě není česká stopa tak veliká, jak by si mnozí z nás přáli.

Dcera slavného podnikatele a rodačky ze Zlína má sice české kořeny, moc se k nim ale nehlásí. Narodila se samozřejmě ve Spojených státech a Česká republika jí i přes původ maminky příliš k srdci nepřirostla. Na rozdíl od svého bratra Donalda, jenž se k českým kořenům hrdě hlásí a náš jazyk prý skvěle ovládá, totiž údajně z češtiny zvládá jen ty nejjednodušší základy a stěží by dala dohromady větu. Od svého sourozence, jenž sem často jezdí na návštěvy či rybařit, se má tak hodně co učit.

Jinak je ale na Ivanku stále radost pohledět. V pětatřiceti letech totiž vypadá matka tří dětí opravdu báječně a jako by vůbec nestárla. Modelingovou kariéru sice dávno pověsila na hřebík, kdyby se ovšem po letech zase prošla po módním molu, strčila by do kapsy i o generace mladší kolegyně. Tahle dcerunka bude v Bílém domě hodně hezkou ozdobou.


Přečtěte si také