Showbyznys

18. srpna 2016 12:10

Tereza Javorová

GALERIE: Takhle vypadá český Otec Fura Jan Rosák! Má kratší vlasy a vousy, ale stejně těžké hádanky

Otec Fura patří mezi hlavní tváře slavného pořadu Pevnost Boyard. Na ten se můžete už za pár dní těšit na obrazovkách televize Prima a my vám už teď odhalíme, jak hlavní postava Pevnosti vypadá. Ztvárnil ji moderátor Jan Rosák a takhle jako Otec Fura vypadal!

Otec Fura má podle francouzské předlohy bílé vousy i vlasy, což Jan Rosák bez chyby splňoval. Otec Fura pak rozdává soutěžícím hádanky, aby se mohli dostat k Pokladnici, kde mohou nasbírat mince. Rosák má po pracovní stránce s kvízy a hádankami bohaté zkušenosti, neboť byl častým moderátorem takových soutěží.

Roli v legendárním pořadu Pevnost Boyard prý zvažoval velmi dlouho. Asi 3 vteřiny. „Tady nebylo o čem uvažovat, protože Boyard je určitě nejen pro mě takovým pojmem, že když jsem pochopil, že ta nabídka je myšlena vážně, tak jsem prostě zajásal a pochopitelně jsem okamžitě byl pro. Někdo napsal, že jsem dostal nabídku snů a měl pravdu," prozradil moderátor.

Český Otec Fura má tak pro vás rovnou jednu zapeklitou hádanku: Co to je? Schwarzenberg to má nejdelší, Rath to má krátké, Papež ten to má, ale nepoužívá to a Madonna ta to vůbec nemá, co to je?

Tak co, prošli byste?

A jak Jan Rosák jako Otec Fura vypadal? Podívejte se!

Sdílejte článek

Přečtěte si také