GALERIE: Takhle vypadá NOVÝ RON a ČERNÁ HERMIONA! Budou se fanoušci bouřit?

Divadelní hra ze světa Harryho Pottera se v Británii už brzy dočká své premiéry. Jak bude nakonec vypadat dospělý Ron a propíraná Hermiona.

Hra Harry Potter and The Cursed Child se na britských divadelních prknech objeví za necelé dva měsíce a její tvůrci v čele se spisovatelkou J. K. Rowling už nám pomalu představují, jak budou slavné tváře 19 let po knižních předlohách vlastně vypadat. Jen den poté, co nám představili dospělého Harryho s Ginny a jejich synem Albusem, nám teď ukazují i staršího Rona a bývalou šprtku Hermionu.

Nejlepšího Harryho kamaráda si zahraje britský herec Paul Thornley a Hermionu ztvární černošská herečka Noma Dumezweni. Právě proti obsazení Nomy se před pár měsíci strhla lavina nevole. Mnoho fanoušků totiž nemohlo překousnout fakt, že populární kouzelnici nebude hrát běloška a strhla se velká vlna kritiky. A něco nám říká, že tyto diskuze po prvních oficiálních fotkách bohužel začnou nanovo. Šťastný pár pak na první fotce doplňuje také jejich dcerka Rose. Co říkáte na nové představitele Rona s Hermionou vy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také