návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE: Thor z Avengers se pochlubil svým namakaným taťkou! Je ještě víc sexy než blonďatý svalovec?

Jak vypadá skutečný taťka Thora?
Vydáno: 18.05.2018
Jak vypadá Thorův táta? 1
Autor: Marvel Jak vypadá Thorův táta? 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu. V případě Chrise Hemswortha, sexy blonďatého boha (doslova) z Avengers: Infinity War, by to snad už nemohla být víc pravda. Chris má ještě dva bratry, Liama a Luka, přičemž všichni z nich se dnes živí jako dobře urostlí herci. Člověk se tak dříve nebo později musí začít ptát, jak sakra vypadají jejich rodiče?

Inu, jsou pochopitelně neuvěřitelně atraktivní. Craig Hemsworth má i přes svůj pokročilý věk slušně vypracované svaly, za který by se nestyděli ani o dvacet let mladší muži, a jeho manželka pro změnu vypadá jako čerstvá dvacítka, které byste tři dospělé syny v životě nevěřili. Není divu, že si o ní lidé na fotkách se svými dětmi často myslí, že musí být přítelkyní jednoho ze synů. Fotky téhle překrásné rodinky teď najdete v následující galerii:

Článek je zařazen v: Chris Hemsworth , otec , taťka , Avengers: Infinity War , Sexy , svaly , bratr , Žeňa , matka