Showbyznys

21. března 2016 12:23

redakce Prima Lajk

GALERIE: To je nádhera! 14 nejžhavějších trendů pražského Fashion Weeku!

Přinášíme rychlý přehled toho, co letí a letět bude. Přinášíme to totiž přímo z přehlídkového mola Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku a jedno je jasné – vsaďte na selfíčka a kousky od Polanky!

V rámci pražského fashionweeku návrháři představili to nejlepší ze svých dílen pro sezonu podzim/zima 2016. Zvučná jména jako trio LaFormela, duo Chatty či Lukáš Macháček. Polanka oblékl Hejlíkovou i Plodkovou, modelky v kouscích od Odivi fotily selfie, modely Kubíčkové v záplavě pusinek, temné líčení na přehlídce Lukáše Macháčka a naopak hravé líčení modelek Chatty.

To všechno bylo k vidění na fashionweeku, módní nadšenci i české hvězdy si akci na pražském Strahově nemohli nechat ujít, a tak stadion ožil. Naštěstí nemusíte sedět ve front row na to, abyste se dozvěděli o nejžhavějších trendech nové sezony. My vám výběr nejzajímavějších, a možná i nejšílenějších trendů přinášíme tady a teď. Líčení, návrhářské kousky i legendární selfíčko, které dobylo i módní molo. Vše, co potřebujete. Vyzbrojte se nadčasovými kousky a nezapomeňte u toho vyfotit selfíčko!

Sdílejte článek

Přečtěte si také