návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

GALERIE: To je nádhera! 14 nejžhavějších trendů pražského Fashion Weeku!

Přinášíme rychlý přehled toho, co letí a letět bude. Přinášíme to totiž přímo z přehlídkového mola Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku a jedno je jasné – vsaďte na selfíčka a kousky od Polanky!
Vydáno: 21.03.2016
Jaké nové módní trendy vás nejvíce zaujaly?
Autor: Lukas Neasi Jaké nové módní trendy vás nejvíce zaujaly?

V rámci pražského fashionweeku návrháři představili to nejlepší ze svých dílen pro sezonu podzim/zima 2016. Zvučná jména jako trio LaFormela, duo Chatty či Lukáš Macháček. Polanka oblékl Hejlíkovou i Plodkovou, modelky v kouscích od Odivi fotily selfie, modely Kubíčkové v záplavě pusinek, temné líčení na přehlídce Lukáše Macháčka a naopak hravé líčení modelek Chatty.

Jaké modely vás dostaly nejvíce?

GALERIE: 10 nejlepších modelů pražského Fashion Weeku. Tohle budou na podzim nosit všichni!

To všechno bylo k vidění na fashionweeku, módní nadšenci i české hvězdy si akci na pražském Strahově nemohli nechat ujít, a tak stadion ožil. Naštěstí nemusíte sedět ve front row na to, abyste se dozvěděli o nejžhavějších trendech nové sezony. My vám výběr nejzajímavějších, a možná i nejšílenějších trendů přinášíme tady a teď. Líčení, návrhářské kousky i legendární selfíčko, které dobylo i módní molo. Vše, co potřebujete. Vyzbrojte se nadčasovými kousky a nezapomeňte u toho vyfotit selfíčko!

Když se móda trošku zvrhne.

GALERIE: Tohle je ještě móda? 25 nejšílenějších módních kreací, jaké jste kdy viděli

video VIP zprávy: Tak tato dáma je šedá eminence pražské módy

To je ona: První dáma Prague Fashion Weekendu!

Článek je zařazen v: Selfie , líčení , trend , Jiří Macháček , molo , Fashion Week

reklama