reklama

reklama

Emilia Clarke (32)
Autor: Instagram.com Emilia Clarke (32)

GALERIE: Tohle je důvod, proč sexy hvězda Hry o trůny odmítla životní roli v 50 odstínech šedi! Co jí vadilo?

Publikováno: 31.05.2019
Proč Emilia Clarke nekývla na roli v 50 odstínech šedi?

reklama

Pro někoho to možná bude novinka, sexy herečka ze Hry o trůny Emilia Clarke ale byla kdysi zvažovaná pro roli Anastasie v komerčním hitu 50 odstínů šedi. Dokonce byla favoritkou. Jenže nakonec se sama herečka ztvárňující Daenerys rozhodla, že roli nevezme. Proč, ptáte se?

"Bylo to už dlouho, co jsem byla před kamerou nahá [ve Hře o trůny], a přesto jsem tázána jen na to, protože jsem žena. Je to nesmírně otravné a už jsem z toho otrávená a unavená, protože jsem to udělala kvůli této postavě – proboha, neudělala jsem to proto, aby si nějaký chlap mohl prohlédnout má prsa,“ vysvětlila herečka.

Té primárně vadilo, že by se musela ve filmu opět svlékat, a lidé, především tedy filmoví producenti, by si ji už navždy zapsali jako herečku, která je ochotná vystavovat prsa před kamerou. A to se Emilii nelíbilo. Dalším důvodem pak bylo, že projekt počítal s několika pokračováními a herečka měla stále povinnosti na slavném seriálu, pravděpodobně by tak nastal problém s rozvrhem. Nicméně nebojte, herečka se po konci seriálu zřejmě neztratí, v kinech ji uvidíme už letos v romantické komedii Last Christmas.

reklama