návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

GALERIE: Tohle je důvod, proč sexy hvězda Hry o trůny odmítla životní roli v 50 odstínech šedi! Co jí vadilo?

Proč Emilia Clarke nekývla na roli v 50 odstínech šedi?
Vydáno: 31.05.2019
Emilia Clarke (32)
Autor: Instagram.com Emilia Clarke (32)

Pro někoho to možná bude novinka, sexy herečka ze Hry o trůny Emilia Clarke ale byla kdysi zvažovaná pro roli Anastasie v komerčním hitu 50 odstínů šedi. Dokonce byla favoritkou. Jenže nakonec se sama herečka ztvárňující Daenerys rozhodla, že roli nevezme. Proč, ptáte se?

"Bylo to už dlouho, co jsem byla před kamerou nahá [ve Hře o trůny], a přesto jsem tázána jen na to, protože jsem žena. Je to nesmírně otravné a už jsem z toho otrávená a unavená, protože jsem to udělala kvůli této postavě – proboha, neudělala jsem to proto, aby si nějaký chlap mohl prohlédnout má prsa,“ vysvětlila herečka.

Té primárně vadilo, že by se musela ve filmu opět svlékat, a lidé, především tedy filmoví producenti, by si ji už navždy zapsali jako herečku, která je ochotná vystavovat prsa před kamerou. A to se Emilii nelíbilo. Dalším důvodem pak bylo, že projekt počítal s několika pokračováními a herečka měla stále povinnosti na slavném seriálu, pravděpodobně by tak nastal problém s rozvrhem. Nicméně nebojte, herečka se po konci seriálu zřejmě neztratí, v kinech ji uvidíme už letos v romantické komedii Last Christmas.

Článek je zařazen v: Emilia Clarke , Hra o trůny , seriál , film , 50 odstínů šedi , nahota , herečky

reklama