GALERIE: Tohle je nejkrásnější žena světa! Jak se vám líbí?

Známý žebříček nejkrásnějších dívek na planetě má malinko překvapivou vítězku.

Slavný časopis Maxim každoročně přichází se svým žebříčkem 100 nejvíc sexy ženských celebrit, do něhož se dostanou jen ty nejhezčí dámy světového showbyznysu. Žhavý žebříček už si vydobyl v mediálním světě své místo a v minulých letech ho vyhrála například Taylor Swift, Katy Perry nebo Miley Cyrus. Letošní vítězku ale čekal asi málokdo.

Nejkrásnější ženou tohoto roku je podle časopisu Maxim modelka Stella Maxwell, vycházející hvězda modelingu, hvězda Victoria´s Secret a také milenka hollywoodských hereček. Jedná se totiž o bývalou partnerku právě rebelky Miley Cyrus a není to zase tak dávno, co bylo její jméno spojováno s herečkou Kristen Stewart.

Kromě románků se jí ovšem díky její božské postavě daří i na přehlídkových molech, její hvězda raketově stoupá a ona se účastní přehlídek těch nejprestižnějších značek. Při pohledu na její sexy tělo je pak její vítězství nad mnoha slavnými zpěvačkami či konkurenčními modelkami zřejmě zasloužené. Co si myslíte vy?

Sdílejte článek
Štítky hvězda časopis galerie Kristen Stewartová Taylor Swiftová Katy Perry Victoria's Secret Miley Cyrusová Stella Maxwellová Maxim

Přečtěte si také