Showbyznys

17. září 2017 12:57

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tohle je nejnenáviděnější muž internetu! Nový král Instagramu se chlubí, že se denně vyspí se 4 holkami. Závidíte mu?

Dan Bilzerian získává hodně vážnou konkurenci.

Také vás občas štvou rádoby králové Instagramu typu Dana Bilzeriana, kteří se prakticky chlubí jen svým životem v luxusu a zástupem sexy modelek v posteli? Tak to vás následující muž asi rozzuří doběla. Ve svých výstřelcích na sociálních sítích jde ještě mnohem dál, než jeho americký kolega a mnozí ho kvůli jeho životnímu stylu takřka nenávidí. A jiní mu prostě jenom pekelně závidí.

Řeč je australském tabákovém magnátovi Traversu Beynonovi přezdívanému Candyman. Ten se díky svému obrovskému bohatství chlubí na internetu nejen životem v nechutném luxusu, ale zejména svými sexuálními radovánkami. Nedávno se totiž v rozhovoru pochlubil tím, že každý den spí minimálně se čtyřmi ženami, nejlépe pak se všemi najednou. A právě tím leze mnoha závistivým chlapům zatraceně na nervy.

Travers pak nejenže se na Instagramu pravidelně chlubí jejich nahými sexy těly, ale dokonce provokuje fotkami, na nichž jsou ženy svázány nebo klečí jako pes na čtyřech a jsou přivázány na vodítku. Candyman je přitom ženatý a má čtyři děti. Jeho ženě, bývalé modelce Taeshe Beynon, ovšem jeho životní styl vůbec nevadí. Naopak, většinou je ona jednou z těch čtyř dívek, která s ním dovádí v posteli.

Nevadí jí ani, že si občas Travers nastěhuje do jejich luxusního domu nějakou tu přítelkyni. Podle svých slov totiž ví, že ona je zkrátka ta jediná vyvolená a ostatní jsou jenom holky, co za pár měsíců stejně instagramový playboy vymění. Ostatně je to právě ona, co má na jeho fotkách často roubík či je na vodítku v pozici psa.

Ve své domovině je proto považován za australského Dana Bilzeriana. I když má zatím na Instagramu podstatně méně followerů, jeho popularita nadále roste a podle některých nám tu roste jeden z budoucích králů Instagramu. Ale také možná ten nejvíce nenáviděný.

Sdílejte článek
Štítky životní styl postel Instagram Sex luxus galerie Internet Dan Bilzerian král Instagramu Travers Beynon Travers

Přečtěte si také