návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

GALERIE: Tohle je nejvíc sexy muž světa roku 2019! Manželka se mu směje a takhle brutálně ho trollí

Kdo se stal nejvíc sexy mužem letošního roku?
Vydáno: 15.11.2019
John Legend (40)
Autor: profimedia.cz John Legend (40)

Skoro by se chtělo říct, že po loňské výhře Idrise Elby nemá smysl v anketě o nejvíc sexy muže roku pokračovat. Nikdo už totiž nikdy nebude tak sexy jako Idris Elba. Časopis People si to ale nemyslí, pochopitelně, a tak čerstvě vyhlásil vítěze pro letošní rok. Kdo se jím stal?

Zpěvák, skladatel a herec John Legend. Ten se sice na Twitteru trochu podivil a při té příležitosti sdílel svoji starší fotku z roku 1995, nicméně za cenu poděkoval a rozhodně to nehodlá nijak zpochybňovat.

 

Kdo se však na jeho účet velice pobavil, je jeho manželka Chrissy Teigen. Ta nejdřív nadšeně prohlásila, že konečně měla sex s nejvíc sexy mužem roku, poté dodala, že odteď už to bude jenom horší, a nakonec sdílela video jejich dětí, které tahle anketa zjevně vůbec nezajímá. No, pánové, kdo by takovou ženu nechtěl za manželku?

Článek je zařazen v: John Legend , zpěvák , Sexy , muž , manželka , 2019

reklama