Showbyznys

7. listopadu 2017 12:03

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tohle je sexy Angelina? Slavná herečka vypadá po rozchodu s Bradem Pittem jako kostra a lidé se o ní bojí!

Co se to s ní proboha stalo?

Už je to více než rok, co nejslavnější hollywoodský pár Brad Pitt a Angelina Jolie ohlásil rozchod. A zatímco Pitt podle spekulací vesele randí s mladými herečkami, herečka je podle všeho stále sama a se svými dětmi se na veřejnosti příliš neukazuje. V sobotu ovšem udělala výjimku a v Los Angeles se objevila na akci Directors Guild. A fanoušci nestačili věřit svým očím.

Angelina totiž všechny vyděsila svou extrémně hubenou postavou. Žena, která byla vždy považována za jednu z nejvíce sexy hereček, totiž ukázala na akci své vychrtlé ruce a snad ještě více vyhublé nohy. Angelina jakoby se o svou postavu už přestala úplně starat a její kdys sexy tělo už začíná připomínat spíš kostru, jejíž váha hraničí s anorexií.

O té už se ostatně v souvislosti s Angelinou v médiích několikrát spekulovalo, i když jí americká hvězda sama několikrát vyvracela. Po těchto fotografiích se o ní však začínají bát i skalní fanoušci. Že by se na ní tak ošklivě podepsal stres z rozchodu s hollywoodským fešákem? Nebo vám přijde její postava ještě v pořádku?

Sdílejte článek
Štítky anorexie Brad Pitt váha herečky Angelina Jolie

Přečtěte si také