GALERIE: Tohle je šprtka Andrea? Z šedé myšky z Beverly Hills 90210 už je téměř babička!

Ten čas ale letí. Před dvaceti lety hrála středoškolačku v legendárním seriálu. Nyní už ale vypadá, že by mohla pomalu tlačit kočárek s vnoučkem.

Herečku Gabrielle Carteris známe všichni velmi dobře díky slavnému seriálu pro mladé, Beverly Hills 90210. Zde si zahrála jednu nejsympatičtějších postav, šprtku Andrea Zuckerman, která byla zabouchlá do samotného Brandona Walshe, a z šedivé myšky se během let změnila v pohlednou babu. Jenže i když od jejího odchodu ze seriálu uplynulo teprve něco málo přes 20 let, ona už je spíš postarší dámou.

Podobné články

I na herečce, která svou nejslavnější roli už nikdy nepřekonala, se totiž čas nepříjemně podepsal. Už v době natáčení slavného seriálu, kdy hrála šestnáctiletou puberťačku, jí navíc bylo 29 let a v mladém obsazení byla tou nejstarší. Na rozdíl od svých kolegyň se však snaží dnes 55letá herečka, jež se stále často objevuje ve společnosti, stárnout s grácií a obejde se bez zbytečných zkrášlovacích zákroků. I na svůj věk tak vypadá matka dvou dětí pořád dobře.

Sdílejte článek
Štítky galerie herec Beverly Hills 90210 Andrea Zuckerman Brandon Walsh

Přečtěte si také