Showbyznys

26. října 2016 15:21

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tohle je vážně Lorelai z Gilmorových děvčat? Sexy herečka se změnila v tuhle oteklou paničku

V oblíbeném seriálu byla za pohlednou maminku, která okouzlila nejednoho muže. Postupující věk se na ní ovšem ošklivě podepsal.

Herečka Lauren Graham má za sebou již celkem dost televizních a filmových rolí, všem divákům ale bude navždy známá především jako upovídaná a nespoutaná Lorelai z Gilmorových děvčat. Jako mladou a půvabnou maminku dospívající Rory ji mnozí považovali za její sestru a vzhledem k její sexy postavě se nelze ničemu divit. Lauren byla v době své největší slávy opravdu k nakousnutí a získala si srdce nejednoho muže. Tyto časy už jsou ovšem nenávratně pryč.

Lauren Graham už totiž bude příští rok padesát let a postupující věk se na ní začíná neblaze podepisovat. Herečka se evidentně snaží udržet svůj nestárnoucí vzhled pomocí kosmetických procedur a do jisté míry se jí to daří. V obličeji ovšem začíná být značně oteklá a také její postava se začíná pomalu kulatit. Doby její největší krásy jsou zkrátka pryč. V očekávaném návratu Gilmorových děvčat ji ovšem stejně uvidíme velmi rádi.

Sdílejte článek
Štítky krása Gilmorova děvčata galerie herec vzhled Lauren Grahamová panička

Přečtěte si také