návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE: Tohle jsou celebrity, se kterými se lidé chtějí nejvíc vyspat! Vyhrála Emma Watson, Margot Robbie, nebo Scarlett Johansson?

A jak vypadá váš seznam celebrit, se kterými byste se chtěli vyspat?
Vydáno: 10.11.2017
Scarlett Johansson, nebo Emma Watson?
Autor: profimedia.cz Scarlett Johansson, nebo Emma Watson?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pamatujete tu epizodu Přátel, ve které si všichni sestavili žebříček celebrit, se kterými by se mohli vyspat, a jejich partner by proti tomu nesměl nic namítnout? Tak tohle je velice podobné. Akorát namísto Rosse je tu web Sleep Cupid a žebříček se neskládá z pouhých deseti jmen, ale rovnou nějaké padesátky.

Na dotazník odpovídalo zhruba šest tisíc lidí z celého světa a žebříčky tak byly rozděleny do jednotlivých kontinentů, přičemž logicky vítězí většinou celebrity, které z dané oblasti pocházejí. V Americe tak nepřekvapivě vyhrála tamější hvězda bulváru Kim Kardashian, těsně za ní pak skončila Scarlett Johansson. V Británii zvítězila manželka prince George Kate Middleton, Emma Watson se umístila druhá. Jak to dopadlo u mužů a ve zbylých částech světa se teď můžete mrknout v následující galerii.

 

No věřili byste, že můžou být lidi takhle zlí?

VIDEO: Lidi se brutálně vysmívají Emmě Watson a Gal Gadot, že nemají prsa! Jak na to herečky reagovaly?

Alexandra Daddario (Pobřežní hlídka) / Gal Gadot (premiéra snímku Batman vs. Superman)

15 nejvíc sexy hereček, které v roce 2017 dominují Hollywoodu! Znáte všechny tyhle krásky?

Článek je zařazen v: herečky , celebrity , margot robbie , Emma Watson , žebříček , Scarlett Johansson , Beyoncé , Sex , seznam