Ornella Štiková se se svým manželem Josefem Koktou a svou rodinou objeví v pořadu Štiky.
Autor: archiv FTV Prima Ornella Štiková se se svým manželem Josefem Koktou a svou rodinou objeví v pořadu Štiky.

GALERIE: Tohle jsou nejžhavější fotky nejprsatější sexbomby Česka, Ornelly Koktové! Čím vám brzy vytře zrak?

Publikováno: 09.04.2018
Jedna z nejkontroverznějších českých rodinek v čele se známou provokatérkou vrací úder! V čem se na ně můžeme brzy těšit?

reklama

Rodinku Štikových znají všichni, kdo v posledních letech četli noviny či otevřeli internet. Pokud jste si ale naivně mysleli, že o této pro někoho šílené rodince není v poslední době příliš slyšet, tak se připravte na velkou změnu. V následujících týdnech o ní uslyšíte opravdu hodně. Na obrazovky Primy se totiž chystá show s názvem Štiky a nejspíš nás v ní čeká opravdový bizár!

Pořad bude totiž sondou do rodin Štikových a Koktových. A pokud jste si mysleli, že už vás v televizi nic nepřekvapí, tahle show vás opravdu rychle vyvede z omylu. Čeká nás totiž nálož bizarních situací, které se jen tak nevidí. A jednou hlavních hvězd bude samozřejmě mediální hvězda Ornella Koktová, dříve Štiková, která bude na diváky mimo jiné zase útočit svou sexy postavou a vnadným poprsím.

Ostatně fakt, že se za své přednosti nestydí a dokáže je světu pořádně ukázat, prokázala v minulosti už opravdu mnohokrát. A vy si nyní můžete připomenout její nejodvážnější fotografie, abyste věděli, co vás na televizních obrazovkách čeká.

Novou show Štiky můžete sledovat na Primě od pondělí 23. dubna od 21.35! 

Štikovi

Nový pořad, který u nás nemá obdoby. Štiky!

Rodina Štikových a Koktových je emocemi nabitá.

Štiky připlavou na Primu!

reklama