GALERIE: Tohle jsou nejžhavější fotky nejprsatější sexbomby Česka, Ornelly Koktové! Čím vám brzy vytře zrak?

Jedna z nejkontroverznějších českých rodinek v čele se známou provokatérkou vrací úder! V čem se na ně můžeme brzy těšit?

Rodinku Štikových znají všichni, kdo v posledních letech četli noviny či otevřeli internet. Pokud jste si ale naivně mysleli, že o této pro někoho šílené rodince není v poslední době příliš slyšet, tak se připravte na velkou změnu. V následujících týdnech o ní uslyšíte opravdu hodně. Na obrazovky Primy se totiž chystá show s názvem Štiky a nejspíš nás v ní čeká opravdový bizár!

Pořad bude totiž sondou do rodin Štikových a Koktových. A pokud jste si mysleli, že už vás v televizi nic nepřekvapí, tahle show vás opravdu rychle vyvede z omylu. Čeká nás totiž nálož bizarních situací, které se jen tak nevidí. A jednou hlavních hvězd bude samozřejmě mediální hvězda Ornella Koktová, dříve Štiková, která bude na diváky mimo jiné zase útočit svou sexy postavou a vnadným poprsím.

Ostatně fakt, že se za své přednosti nestydí a dokáže je světu pořádně ukázat, prokázala v minulosti už opravdu mnohokrát. A vy si nyní můžete připomenout její nejodvážnější fotografie, abyste věděli, co vás na televizních obrazovkách čeká.

Novou show Štiky můžete sledovat na Primě od pondělí 23. dubna od 21.35!


Přečtěte si také