GALERIE: Tohle jsou sexy vojandy z nového českého seriálu! Která z nich vám přijde nejhezčí?

MilanR. Publikováno: 26.08.2021
Premiéra očekávané českého seriálu z vojenského prostředí 1. MISE je za dveřmi. A rozhodně v něm bude na co koukat!

reklama

Už tuto neděli 29. srpna odstartuje na obrazovkách televize Prima nový očekávaný seriál 1. MISE, jedinečný projekt, který dá divákům ojedinělou možnost nakouknout do vojenského prostředí, které bývá našim očím spíše nepřístupné. Seriál chce nabídnout nejen napínavý příběh plný zvratů a napjatých vztahů, ale zejména připomenout důležitost vojenských lékařů, náročnost jejich profese stejně jako extrémně obtížný výcvik, který rozhodně nedá každý. Což ostatně ukáže i samotný seriál.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

1. MISE (1) - upoutávka

Televizní novinka pak bude sázet jak na osvědčená herecká jména v čele s Janem Dolanským, Markem Němcem či Kristýnou Leichtovou, tak na neokoukané mladé tváře, které mají své největší úspěchy nejspíš ještě před sebou. A v roli mladičkých vojand, jež chtějí prorazit ve stále spíše chlapáckém světě, najdete i řadu krásek, které okouzlí nejednoho muže. A kterým to sluší nejen ve vojenské uniformě, ale samozřejmě také bez ní. Mezí půvabné tváře seriálu pak bude patřit např. Kateřina Zapletalová, Beáta Hrnčiříková, Zuzana Novotná, Lucie Ducháčková, Sára Rychlíková či Annette Nesvadbová. Podívejte se, jak to mladým herečkám v uniformě pekelně sluší!

Nezapomeňte se dívat na nový vojenský seriál 1. MISE již v neděli od 20:15 na Primě.

1. MISE - 12 frekventantů

1. MISE je více než seriál. Prvky reality show a tematika vojenství z něho dělají unikátní projekt

Zuzana Novotná.

První natáčecí dny strávila v bolestech. Co se stalo krásné Zuzaně Novotné z 1. MISE?

reklama