Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Tohle že je prsatice Pamela Anderson? Slavná sexbomba se změnila v plastikové monstrum, které byste už nepoznali

Tohle je vážně hvězda Pobřežní hlídky?
Vydáno: 06.12.2017, redakce
Pamela Anderson v Pobřežní hlídce.

Znáte ty herečky, které stárnou s grácií, nepodléhají plastikám či razantním kosmetickým úpravám, a i přesto vypadají stále skvěle? Tak sexbomba 90. let Pamela Anderson mezi ně rozhodně nepatří. Hvězda Pobřežní hlídky se sice stále může chlubit obřím poprsím a udržovanou postavou, v obličeji si však už prakticky není podobná!

Změna je pak na ní viditelná už na první pohled. Herečka má až nepřirozeně vyhlazenou pleť bez jakýchkoliv vrásek a zejména kolem očí už připomíná takřka voskovou figurínu. Pamela se kvůli tomu v obličeji opravdu hodně změnila a už dávno nevypadá jako prsatice, která se natřásala na pláži vedle Davida Hasselhoffa.

Někteří si myslí, že za její proměnu mohou jen razantní kosmetické úpravy, vyloučené ovšem nejsou ani plastické zákroky. A jak známe Pamelu, my bychom si tipli, že za její strašidelnou proměnu mohou z velké části právě plastiky.

Z potřeštěného stiflera je namakaný bouchač.

GALERIE: Hubeňour Stifler z Prciček odhodil nadržený výraz a stal se z něj namakaný bouchač!

Jak vypadá herečka dnes?

GALERIE: Pamatujete si na Vicky z Prciček? Známá herečka je extrémně vyhublá a ze zad jí trčí kosti!

Reklama
Článek je zařazen v: Pamela Anderson, plastiky, proměna, děsivé, pobřežní hlídka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama