Showbyznys

28. března 2018 16:54

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tohle že je věčně nadržená Michelle z Prciček? Známá herečka je dnes touhle oteklou maminou!

Zaujala by dnes ještě svého filmového partnera, nesmělého Jima?

Herečka Alyson Hannigan je poměrně známou tváří, jež má za sebou několik slavných rolí nejen ve filmech, ale zejména v televizi. Všichni si ji nejvíce pamatujeme jako nadrženou flétnistku Michelle z komediální série Prci, prci, prcičky, kde sbalila hlavního hrdinu Jima. Poté se stala hvězdou hned dvou kultovních seriálů, Buffy, přemožitelky upírů a Jak jsem poznal vaši matku. Jenže od konce slavného sitomu jsme už Alyson vlastně v ničem neviděli a ona se spíše věnuje rodině. A je to na ní bohužel velmi znát.

Dříve drobounká a hubená Alyson jakoby se o sebe přestala v poslední době starat a ve svých 44 letech nám malinko kyne před očima. Svou čím tučnější postavou a oplácané tváře už pak na veřejnosti či před fotografy příliš neschová. Na ulici se objevuje neupravená a i na společenských akcích je na ní přibývající váha velmi znát.

To ovšem herečku zřejmě příliš netrápí a pořád si drží svůj nezaměnitelný úsměv. Momentálně si totiž užívá hlavně rodinné chvilky se svými dvěma dětmi a je opravdu šťastná. A mezi žádné obří tlusťošky se naštěstí asi jen tak počítat nebude.


Přečtěte si také