Showbyznys

6. prosince 2016 11:41

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tom Hardy si musí nechat udělat nové tetování! Prohrál totiž sázku s Leonardo DiCapriem. O co se ti dva vsázeli?

Leo ví všechno

Fakt, že se herci při natáčení různě sbližují, stávají se přáteli a v některých případech se dokonce do sebe i vzájemně zamilovávají, není nic nového. Hollywood se v tomhle nijak neliší od zbytku světa a těch příkladů bychom mohli vysypat hned několik. Jedna z těch zajímavějších dvojic ovšem vznikla během natáčení snímku REVENANT Zmrtvýchvstání.

Film, který přinesl Leonardu DiCapriovi Oscara a Tomu Hardymu nominaci byl v uplynulé sezóně velmi diskutovaný, především kvůli obtížným podmínkám během natáčení a také kvůli neshodám mezi režisérem a herci. Všechno tak zlé nicméně nebylo, minimálně mezi oběma hlavními herci totiž vzniklo přátelské pouto, které vyústilo i v jednu malou sázku.

DiCaprio se vsadil s Hardym, že si za film odnese přinejmenším právě výše zmíněnou nominaci na Oscara. Hardy nesouhlasil, vsadili se tedy, a když by náhodou měl Leo pravdu, musel by si Tom nechat vytetovat někam na tělo větu: „Leo ví všechno.“ Nakonec to tak samozřejmě i dopadlo, a jelikož Hardy své sliby plní, už se na nové tetování začíná připravovat.

Sdílejte článek
Štítky Leonardo DiCaprio tetování Hollywood sázka galerie herec výhra prohra Tom Hardy Ceny Oscar REVENANT Zmrtvýchvstání Revenant Oscaři

Přečtěte si také