Showbyznys

26. května 2016 14:05

redakce Prima Lajk

GALERIE: Trapas v Top Gearu! Prozradil Matt LeBlanc omylem Stigovu tajnou identitu?

Dlouhé roky se dařilo jeho tvář držet úspěšně pod pokličkou. Nový moderátor ji ale možná nechtěně prozradil před svojí premiérou.

Nová verze oblíbeného Top Gearu má v Británii premiéru už tuto neděli a očekávání jsou i přes řadu skandálů při natáčení veliká. A aby těch kauz nebylo okolo slavného pořadu málo, jeho nový moderátor a slavný herec Matt LeBlanc nejspíš nechtěně způsobil další. Šušká se totiž, že možná divákům nechtěně proflákl identitu slavné ikony pořadu, mlčenlivého závodníka Stiga.

Svědčí o tom údajně Mattova aktivita na Twitteru, kde nedávno začal sledovat nepříliš známého závodníka a automobilového nadšence Phila Keena. Že na tom není nic zvláštního? Fanoušci Top Gearu si to nemyslí a už začali spřádat teorie, že právě Keen je aktuálním Stigem. Jak jinak by se mohl představitel Joeyho s prakticky neznámých jezdcem znát, když nemají prakticky nic a nikoho společného?

Spekulace o tom, že právě Keen na sebe pravidelně navléká bílou kombinézu, se v britských médiích ostatně neobjevily poprvé a aktuální dění je ještě více přiživuje. Stigovu identitu pak měl potvrdit fakt, že jen o pár dní později začala Keena sledovat další z nových tváří Top Gearu, Rory Reid. Opravdu moderátoři nechtěně prozradili Stigovu totožnost, nebo se jedná jen o obyčejnou shodu náhod, kterou fandové až zbytečně nafukují? Něco nám říká, že pravdu nám tvůrci tentokrát jen tak neřeknou.

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie Twitter galerie Matt LeBlanc Top Gear Rory Reid Stiga Phil Keen

Přečtěte si také