GALERIE: Utajené emaily odhalily šokující pravdu o smrti Paula Walkera!

Jak to bylo doopravdy s příčinou hercovi smrti?

Od smrti Paula Walkera už uběhlo pár let, soudní spor mezi jeho dcerou Meadow Walker a společností Porsche ale nadále trvá. V nových dokumentech, které byly k soudu podány tento týden, se ale konečně odhaluje důkaz, který by mohl celou kauzu zvrátit na stranu Walkerovi rodiny.

Ta tvrdí, že Porsche si bylo celou dobu vědomo problémů, které se jejich aut týkaly. Walker zemřel jako spolujezdec při jíždě v Porsche Carrera GT a dle utajených emailů měla společnost prodat celkem 1280 kusů tohoto modelu. 200 z nich pak bylo zničeno během prvních dvou let prodeje, přičemž se v emailové konverzace dále stojí, že pokud jsou tyto informace pravdivé, je to skvělá zpráva pro zbylé majitele toho modelu. Jejich auto je totiž rázem cennější.

Právník Walkerovi dcery teď každopádně tuto informaci využívá k tomu, aby podpořil svůj argument, že zástupci Porsche o selháních vozů věděli a tím pádem padla částečná vina za Walkerovu smrt na ně. Myslíte, že by mělo Porsche přiznat vinu? Nebo je v tom automobilka nevinně?

Sdílejte článek
Štítky Porsche smrt auto soud email Paul Walker

Přečtěte si také