návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE: Vévodkyně Meghan má jedno velké přání! Proč kvůli ní královská rodina zuří?

Jakou věc si přeje Meghan Markle?
Vydáno: 18.04.2019
Meghan Markle by si přála porodit doma
Autor: profimedia.cz Meghan Markle by si přála porodit doma
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle se zase jednou odmítá podřídit královskému protokolu. Bývalá herečka a současná manželka prince Harryho totiž každou chvilkou porodí, místo tradičního porodu na klinice Lindo londýnské Nemocnice svaté Marie ale hodlá rodit doma.

„Porod doma je její největší přání. Ale zřejmě vše záleží na tom, jak se to bude vyvíjet kolem jejího termínu,“ řekla k situaci Meghanina kamarádka v rozhovoru pro deník The Mail. Velkým argumentem v boji s protokolem pak je, že si podobnou věc prosadila i samotná královna.

Další kontroverzi pak Meghan vyvolala přáním, aby u porodu nebyli královští gynekologové Alan Farthing a Guy Thorpe-Beeston, kteří rodili už prince George, princeznu Charlotte i prince Louise. Doslova pak měla říct, že si u svého porodu přeje lékaře, a nikoliv „muže v oblecích“. Jestli se její přání vyplní, se dozvíme už v nejbližších týdnech.

Článek je zařazen v: Meghan Markle , vévodkyně , královna Alžběta , princ Harry , královská svatba , porod , dítě