Showbyznys

21. března 2023 14:37

redakce Prima Lajk

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá Daniel z filmu Taxi? Byl ve vězení a připomíná vrásčitého dědečka

Víte, jak dnes vypadá nejrychlejší a nejsympatičtější taxikář z Paříže, na jehož komediálních dobrodružstvích vyrostla spousta z nás?

Je to neuvěřitelné, ale od premiéry prvního dílu oblíbené komediální série Taxi letos uplyne už 25 let. Oblíbená francouzská komedie nám představila pohodového taxikáře Daniela a nemotorného policistu Emila, kteří v bílém Peugeotu nahánějí padouchy. Nyní už se jedná v podstatě o komediální klasiku, na níž vyrostl snad každý. Hlavní hvězdy taxikářské série se ovšem za ta léta velmi změnily. A nejvíce se zub času vyřádil právě na hlavním hrdinovi, jehož ztvárnil Sami Naceri.

Herec s alžírskými kořeny už totiž oslavil neuvěřitelné 61. narozeniny a patří v podstatě mezi herecké veterány. Ve skutečnosti ovšem není takový dobrák a sympaťák jako ve své nejslavnější roli. Naceri měl už mnohokrát problémy se zákonem a několikrát si odpykal i trest za mřížemi. Byl před soudem kvůli řízení pod vlivem či obnažování na veřejnosti, ale také za napadení, či dokonce pobodání.

V roce 2011 byl např. odsouzen za ublížení na zdraví, vyhrožování smrtí a telefonické obtěžování na 16 měsíců vězení. Sami Naceri tak rozhodně není žádný svatoušek a už není ani kdovíjaký fešák. Svůj věk kvůli svým vráskám, šedivým vlasům a sešlému obličeji rozhodně nezapře a mladíka z taxíku už příliš nepřipomíná. Nebo se vám, holky, přecei jenom líbí?

Sdílejte článek

Přečtěte si také