Showbyznys

23. března 2020 13:14

redakce Prima Lajk

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá dcera Paula Walkera? Vyrostla z ní sexy kočka, která jde v tátových stopách

Co dělá dcera tragicky zesnulého herce Paula Walkera? Chce se stát po jeho vzoru herečkou, nebo ho následuje jinou cestou?

Je to už více než 6 let, co filmový svět a fanoušky série Rychle a zběsile zasáhla tragická smrt Paula Walkera, jenž zemřel při vážné autonehodě. Největší bolest ovšem tenkrát prožívala jeho dcera Meadow, které bylo v době tátově smrti pouhých 15 let. Dívce se tenkrát zbořil celý svět a tragédii jí ještě další roky připomínaly soudní tahanice, v nichž se řešila např. vina automobilky Porsche na hercově smrti. Zdá se ale, že nejtěžší období svého života má už za sebou a za její životní kroky by byl hvězdný otec náležitě hrdý. Jo, a také z ní vyrostla pořádná kočka!

Meadow Walker je už 21 let a zřejmě nemá o nápadníky nouzi. Není divu, že se na svých fotkách ráda ukazuje v plavkách. Tahle mladá dáma se totiž rozhodně nemá za co stydět a může se pochlubit sexy štíhlou postavou. Z Meadow se pak sice herečka nestala, je ovšem celkem vlivnou influencerkou, jež se může na Instagramu pochlubit více než 2 miliony followerů. Nevyužívá je ovšem pouze ke sdílení sexy fotek.

Propaguje zde totiž ve velkém Nadaci Paul Walkera, kterou po smrti svého otce vybudovala. I on byl totiž v charitě aktivní a dcera se rozhodla pokračovat v jeho odkazu. Nadace se zabývá např. ochranou světových oceánů a také vzděláváním vědců, kteří by pomohli udržet oceány čisté a plné života. Zabývá se ovšem i dalšími globálními problémy a sama Meadow často podniká dobrovolnické práce v chudých regionech. Meadow zkrátka zdědila po otci jeho dobré a laskavé srdce a svými činy dělá všem ohromnou radost.


Přečtěte si také