Showbyznys

24. března 2018 13:10

redakce Prima Lajk

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá Lenka Láskorádová? Kamarádka Harryho Pottera vyrostla v tuto blonďatou sexbombu!

Všichni ji známe jako potrhlou mladou čarodějku. Dnes je ovšem už její představitelka dospělou ženou. A zatraceně krásnou.

Irka Evanna Lynch je další z řad hereček, jež jsou v podstatě hvězdou jedné slavné role. Všichni si ji totiž pamatujeme jenom jako potrhlou Lenkou Láskorádovou z kouzelnické série o Harry Potterovi. Kdekdo jejím průpovídkám mnohdy nerozuměl, ale i přesto se na ni Harry, Hermiona nebo Ron mohli vždycky spolehnout. A jelikož už od konce slavných filmů uplynula slušná doba, její představitelka se samozřejmě pekelně změnila.

26letá Evanna pak vyrostla v půvabnou blondýnku s opravdu výraznýma očima, která není šedé myšce z filmů příliš podobná. Ze zakřiknuté holčičky zkrátka vyrostla sexy dáma, které se chlapi nejspíš už nevyhýbají tolik jako ve slavných filmech. Sama herečka ovšem dělá všechno pro to, aby se od slavné filmové série odstřihla a chce se prosadit i v jiných rolích. To se jí ovšem zatím příliš nedaří. Evanna sice stále aktivně hraje ve filmech, seriálech i v divadle, na další úspěch ale stále trpělivě čeká.

Sdílejte článek
Štítky film herečky proměna galerie Harry Potter herec Evanna Lynchová Lenka Láskorádová Evanna Lynch Lenka Láskorádová

Přečtěte si také